Karotcu

Vibrasyonsuz, zedelemeden, istenen alanda, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri karotcu makineleri ile yapılabilmektedir.

Karotcu

beton delme kesme karot makineleri yatay ve dikey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

başakşehir karotcu

Karotcu, perde veya zemin betonarmelerde Asansör, ve merdiven, boşluğu açılımlarında, Zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, Kapı, pencere, kuyu, kanal, istinat duvarlarının kesim ve açılımlarında, İhtiyaca göre kanal açılımları. gibi işlemleri ve benzeri bir çok hizmet yapmaktadır.

  • Q20 mm – Q600 mm çaptan300 cm derinliğe kadar beton delme.

  • Yatay ve dikey konumlarda 45° lik açı ile delme yapabilme.

  • Demir donatılı ve donatışız beton zeminde çatlaksız, süratli, darbesiz, zararsız ve etkin delme.

  • Vakum sistemi ile mermer granit vb. hassas yüzeylerde zarar vermeden delme yapabilme.

  • Karot Beton Delme, Karot Firmaları, Karot Fiyatları, Karot Duvar Delme, Karot Klima Deliği Açma, Karot Firması

Karotcu

Geneli İş yükü Farketmeksizin En iyi Karotcu Hizmeti Başakşehirde Karotçu Ekipler Uzman Karotcu Ustalarımızla Sizlere Bir Telefon Kadar Uzağız En Uygun Fiyata Duvar Zemin ve Döşemelerin Karotla Delinmesi Vs Beton Kesme Beton Kırma Yıkım, Asfalt Kesme Kimyasal Ankraj Epoksi, Filiz Ekimi, Gibi Hizmetler'de Sunmaktayız. İstanbul Genelinde 50 Den fazla Şantiye ile çalışmaktayız. Ustalarımız Karotcu olmanın ötesinde mesleğine ve işverene saygı ile görevini icra etmektedir. İstanbul Başakşehir’de En iyi kalite Karot Firması Güvenilir Hizmetin Adresi Başakşehir Karotçu,

SIHHİ TESİSAT İŞLERİ

KAROT'LA KLİMA KOMBİ DOĞALGAZ HAVALANDIRMA PİMAŞ BORU YERİ BETON DELME AÇMA İŞLEMLERİ

İNŞAAT TADİLAT VE ONARIM İŞLERİ

KAROT'LA KAPI, PENCERE, KUYU, KANAL, ASANSÖR, MERDİVEN, YERİ BETON KESME AÇMA İŞLEMLERİ