Beton Delme

Duvar & Zeminlerde Yatay Dikey Vibrasyonsuz, zedelemeden, istenen alanda, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri beton delme makineleri ile yapılabilmektedir.

Beton Delme

Karot makineleri yatay ve dikey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Beton Delme, Duvar Delme, Beton Delme Firmaları, Karot Beton Delme, Karot Delik Delme, Karotçu, Beton Delme Fiyatları

beton delme

Beton Delme, makinesi ile Asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, Zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, Kapı, pencere, kuyu, kanal, istinat duvarlarının delme kesim ve açılımlarında, İhtiyaca göre kanal açılımları. gibi işlemlerde kullanılır.

  • Q20 mm – Q600 mm çaptan300 cm derinliğe kadar beton delme.

  • Yatay ve dikey konumlarda 45° lik açı ile delme yapabilme.

  • Demir donatılı ve donatışız beton zeminde çatlaksız, süratli, darbesiz, zararsız ve etkin delme.

  • Vakum sistemi ile mermer granit vb. hassas yüzeylerde zarar vermeden delme yapabilme.

Beton Delme

Beton Delme

Geneli İş yükü Farketmeksizin En iyi Beton Delme Hizmeti Başakşehirde Karotçu Ekipler Uzman Karotçu Ustalarımızla Sizlere Bir Telefon Kadar Uzağız En Uygun Fiyata Beton Delme Duvar Zemin ve Döşemelerin Delinmesi Vs Beton Kesme Beton Kırma Yıkım, Asfalt Kesme Kimyasal Ankraj Epoksi, Filiz Ekimi, Gibi Hizmetler'de Sunmaktayız. İstanbul Genelinde 50 Den fazla Şantiye ile çalışmaktayız. Ustalarımız Karotçu olmanın ötesinde mesleğine ve işverene saygı ile görevini icra etmektedir. İstanbul Başakşehir’de En iyi kalite Karot Firması Güvenilir Hizmetin Adresi Başakşehir Karotçu,

SIHHİ TESİSAT İŞLERİ

KAROT'LA KLİMA KOMBİ DOĞALGAZ HAVALANDIRMA PİMAŞ BORUSU YERİ DELME AÇMA İŞLEMLERİ