Beton Kırma

Kompresörlü Beton Kırımı ile ilgili Türkiye'nin 81 vilayetine hizmet vermekteyiz. Firmamız 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Referanslarımız bizi anlatmaya yetmektedir.

Beton Kırma

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton şaft, asfalt, kırımı makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kırılarak kaldırılır.

Beton kırma

Beton Kırma Hiltisi, Makinesi, Kompresörlü Kırım Aleti, Fiyatları, Teknikleri

Başakşehir Karotçu olarak; Beton Kırma ile ilgili Türkiye'nin 81 vilayetine hizmet vermekteyiz. Firmamız 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Referanslarımız bizi anlatmaya yetmektedir.

Aradığınız Beton Kırma Hiltisi, Makinesi, Aleti, Fiyatları, Teknikleri ile ilgili bu olduğunu düşünmüyorsanız veya bu ürün ile ilgili yardımcı olmamızı istediğiniz birşey varsa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Fiyat veya özellikleri ile ilgili; en uygun fiyat garantisi ile Başakşehir Karot, 7/24 hizmetinizdedir. Sadece Istanbul bölgesine değil. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde bizden kaliteli sorunsuz hizmet almanız mümkündür.


Google'da Beton Kırma konusu ile ilgili aramalarınızın sonucunda veya farklı arama terimlerinde BAŞAKŞEHİR BETON KIRIM firmasının karşınıza çıkıyor olması sizce tesadüf mü? Biz (Başakşehir Karot) olarak hiçbir bir başarının tesadüf olmadığını düşünüyoruz.


Hiltisi, Makinesi, Aleti, Fiyatları, Teknikleri bu konularda daha fazla bilgi almak ister misiniz? Size bir telefon kadar uzağız. Danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olduğunu bilmenizi rica ederiz.


Bizim, yaptığımız işe olan saygımız, mükemmeliyetçi olmamız, çıtamızı yüksek tutmamız, teknolojik yenilikleri kullanmamız, mutlu müşterinin yeni potansiyel müşteri olacağını inancımız, sürekli kendini yenileyen ekip arkadaşlarımızın olması, konu ile ilgili uzman ekibimizin eğitim seviyelerini sürekli artırmaları, müşterimizin hangi şehirden aradığının bir önemi olmaksızın tüm şehirlere hizmet verebilecek kapasitede VIP hizmet sunmamız, müşterimizin mail, skype, telefon vs... gibi iletişim araçları ile sorduğu Beton Kırma konusu ile ilgili 7/24 destek vermemiz bizi birçok İNŞAAT KAROT firmasından ayrıcalıklı kılmaktadır.


Amacımız; hiçbir firmayı karalamak değildir. Farklı firmaları kullanmak değildir. Sadece bilgi vermek ve firmamızın adını Türkiye Markası haline getirmek için çaba gösteriyoruz.

Beton Kırma

Beton Kırım işi inşaat sektöründe ağır ve tehlikeli işler kapsamındadır. Bu nedenle, beton kirma işlemini yapacak olan kişilerin, yaptıkları işin eğitimini almış, teknik detayları çok iyi bilen, konusunda uzmanlaşmış, iş güvenliği konusunda her zaman tedbirli çalışanlar olması gerekir.

Kompresörlü Beton Kırma işleminde kullanılan makineler genelde elektrik ile çalışmaktadır. Bu yüzden beton kırımı işlemine başlamadan önce muhakkak alanda elektrik temin edilmesi gerekir. bazı makinalar benzinlidir duruma göre kullanılacak kırma işlemi için, işlemin yapılacağı yerde makinenin etrafa toz sıçratacağı düşünülerek mutlaka tedbir alınmalıdır.